SerwisPCB Maciej Podgórski
ul. Wańkowicza 19/1, 58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-272-85-66 REGON: 022-017-420
tel.: 531-690-370
e-mail: sklep@serwispcb.pl

Paragony i faktury

Do każdego zakupionego towaru dołączamy paragon fiskalny lub fakturę. W przypadku chęci otrzymania faktury proszę podać nazwę firmy oraz NIP podczas realizacji zamówienia.

Płatności

Płatności mogą Państwo dokonywać za pomocą systemu szybkich płatności, bezpośrednio na konto podane poniżej, bądź przy odbiorze

SerwisPCB Maciej Podgórski

ul. Wańkowicza 19/1

58-500 Jelenia Góra

VW Bank: 81 2130 0004 2001 0615 7309 0001

Wysyłka

Zakupione w naszym sklepie towary wysyłamy w jednej paczce zbiorczej, koszt obliczany jest na podstawie wymiarów, wagi i ilości towaru. Cena wysyłki podana jest w koszyku po przeliczeniu.

Przesyłki wysyłane są poprzez Pocztę Polską, kuriera DHL i Paczkomaty Inpost.

Towar wysyłany jest zazwyczaj do 2 dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na nasze konto, jednak może się on wydłużyć do 7 dni roboczych. Może być też inny czas dostawy, jeśli jest tak zapisane na stronie.

Transakcje rozliczane są w godzinach 11-13 - późniejsze przelewy będą zaliczane do następnego dnia roboczego i w tym dniu rozliczane.

Aktualnie nie ma możliwości odbioru osobistego - sprzedaż tylko internetowa.

Gwarancja 

 

Na towar standardowo udzielamy 12 miesięcy gwarancji, chyba, że w opisie aukcji zapisane jest inaczej.

Sprzedawany towar to głównie sprzęt i elementy elektroniczne/elektryczne, dlatego skierowany jest do osób z odpowiednimi kwalifikacjami i wiedzą.

Nieumiejętny montaż, bądź nieprawidłowe jego użytkowanie i obchodzenie się z nim jest bardzo niebezpieczne, może prowadzić do uszkodzenia mienia, zdrowia, bądź nawet utraty życia. Dlatego dla własnego bezpieczeństwa jeżeli nie posiadasz odpowiedniej wiedzy, pozostaw sprawę fachowcom.

Dla osób uważnie czytających regulamin mamy małą niespodziankę - rabat (ważny do końca 2017r) w wysokości 2% na całą ofertę sklepu (nie dotyczy wysyłki). Kod rabatowy:REGULAMIN2017.

Zwroty


Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, jeśli towar nie jest uszkodzony i nadaje się do dalszej sprzedaży. 

O odstąpieniu od umowy kupujący powinien poinformować sprzedawcę. Może to zrobić mailem, wypełniając formularz online, bądź złożyć oświadczenie na piśmie.

W takim przypadku zwracamy kwotę transakcji wraz z kosztami przesyłki, jakie poniosłeś w związku z wysłaniem zakupionego towaru do Ciebie, jednak jeżeli wybrałeś sposób dostarczenia inny niż najtańszy sposób wysyłki przez Nas oferowany, jesteśmy zobowiązani do zwrotu równowartości najtańszej z dostępnych opcji wysyłki.


W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustaw konsumenckich.

 

 

Życzymy udanych zakupów.